Obsługa wynajmu

Pułaskiego Square 4/5

Inwestorom, zainteresowanym zakupem mieszkań w naszej inwestycji proponujemy usługę związaną z obsługą ich apartamentów.

Sudovia Sp z o.o. oferuje Państwu nowoczesne rozwiązanie – mieszkania w systemie CONDO. Inwestycja działa w podobny sposób jak hotel, z tą różnicą, że właścicielami poszczególnych mieszkań są osoby prywatne, które czerpią zyski z ich wynajmu. Procesem pozyskania gości, ich obsługą oraz serwisem w lokalu zajmuje się operator – Spółka Sudovia.

Właściciel lokalu może również korzystać z lokalu na własne potrzeby. Jest to forma inwestycji w nieruchomości z posiadaniem “second home” (drugiego domu) w miejscowości o charakterze turystycznym.

Oprócz typowego wynajmu długoterminowego, przybywa także mieszkań wynajmowanych turystom odwiedzającym nasz region w cyklach krótkoterminowych. Jest to coraz bardziej opłacalna forma realizacji zysków. Bieżący popyt na tego rodzaju usługi pozwala przyjąć, że okres zwrotu z inwestycji w mieszkania w naszej inwestycji to 15-18 lat!

To zdecydowanie bardziej opłacalna forma ulokowania kapitału niż lokata, która również nie wymaga od inwestora dodatkowych działań czy prac aby przyniosła odpowiednie zyski.

Zajmiemy się całym procesem, od prac wykończeniowych, wyposażenia mieszkania, rozliczeń po obsługę gości!