Etap 1

Pułaskiego Square 4/5

Lokale usługowe i mieszkania etapu I

W ramach inwestycji proponujemy sprzedaż pięciu lokali usługowych, o powierzchni od 80 do ponad 160 m2.

Zlokalizowane są na dwóch najniższych kondygnacjach inwestycji.

Teren przed budynkiem będzie wykorzystany do aranżacji letnich ogródków, w których goście będą mogli odpocząć, posilić się, spotkać w gronie rodziny lub znajomych. Na piętrach pierwszym i drugim oferujemy mieszkania o powierzchni od 27 m2 do 54 m2. Większość z widokiem na Jezioro Ełckie. Ich atuty to balkony oraz przeszklenia, które o każdej porze roku nadadzą niepowtarzalny klimat i dadzą jeszcze więcej Słońca wnętrzu.  Na piętrze trzecim zaprojektowaliśmy mieszkania dwupoziomowe, powiększone o poddasze. To z pewnością większa przestrzeń oraz jeszcze ciekawsze widoki.

Apartamenty na najwyższej kondygnacji mają od 59 do 113 m2 powierzchni całkowitej.

Do ich budowy zastosowaliśmy materiały o najlepszych współczynnikach cieplnych i dźwiękoszczelnych.

Komunikację między piętrami zapewni cichobieżna winda.

Stolarka okienna wykonana z aluminium oraz PCV zapewni zarówno najwyższa jakość ale też długotrwałą odporność na działanie czynników atmosferycznych.

Lista dostępnych mieszkań i lokali usługowych

Nr
m2
PIĘTRO
KARTA
U.3
104.25
0
PDF
U.4
159.02
1
PDF
U.5
135.32
1
PDF
5.6
74.76
3
PDF
5.2
85.75
3
PDF
Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny, zalecamy jej weryfikację. Prezentowane wizualizacje oraz opisy służą wyłącznie do celów reklamowych i nie stanowią oferty w rozumieniu KODEKSU CYWILNEGO. Podczas realizacji szczegóły oraz materiały mogą zostać zweryfikowane lub zmienione. Zastrzega się prawo do zmian w konstrukcji i zakresie oferty oraz odstępstw w kolorach, błędów i pominięć. Przedstawione na stronie internetowej Sudovia.pl wizualizacje oraz modele budynków maja charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie na etapie realizacji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.

NINIEJSZE DANE SĄ POGLĄDOWE I MOGĄ ODBIEGAĆ OD REALIZACJI. POMIARÓW POD ZAKUP MEBLI, URZĄDZEŃ I WYPOSAŻENIA NALEŻY DOKONAĆ Z NATURY, PO ZAKOŃCZENIU REALIZACJI. ELEMENTY ARANŻACJI MIESZKANIA (DRZWI WEWNĘTRZNE, MEBLE, CERAMIKA SANITARNA, SPRZĘT AGD I RTV) NIE STANOWIĄ OFERTY HANDLOWEJ. OZNACZENIE GRAFICZNE WYKOŃCZENIA BALKONU NIE ODZWIERCIEDLA RZECZYWISTEGO UKŁADU MATERIAŁU WYKOŃCZENIOWEGO, A JEST JEDYNIE POGLĄDOWE.