Lokalizacja

Pułaskiego Square 4/5

Wiele lat temu tutejsze tereny zamieszkiwali Jaćwingowie.

To lud blisko spokrewniony z Prusami i Litwinami, zamieszkujący Jaćwież (Sudovię) leżącą obecnie w większości na terenie północno-wschodniej Polski. Wśród tych historycznych terenów, w otoczeniu wielu mazurskich jezior, lasów i rzek położone jest właśnie miasto Ełk. Czyste powietrze zielonych płuc Polski a jednocześnie budowana trasa szybkiego ruchu s61 Via Baltica są jego największymi atutami.

W najbliższej przyszłości podróż z Warszawy do tej jednej z najatrakcyjniejszych miejscowości na Mazurach będzie komfortowa i zajmie około dwóch godzin.

Sercem miasta jest Promenada, przebiegająca wzdłuż brzegu Jeziora Ełckiego. To tu, zarówno mieszkańcy jak i goście, znajdą największy wybór restauracji, pubów, klubów, wydarzeń kulturalnych i towarzyskich.

To z myślą o nich powstaje inwestycja Pułaskiego Square, w której lokalach spędzą zarówno czas pełen wrażeń przy rodzinnej kolacji jak i odpoczną w nowoczesnych wnętrzach jej apartamentów. Bezpośrednie sąsiedztwo ścieżek rowerowych, szlaków wodnych oraz zaplecza rekreacyjnego to kolejne atuty tej lokalizacji. Tu też znajdą Państwo odpowiednie miejsce na spotkania biznesowe oraz odpoczynek po codziennej pracy.